menu:
úvodní stránka » ceník služeb

Ceník

HLAVSA consulting, s.r.o., Tomáš Hlavsa - účetní poradce

poslední aktualizace: 01.01.2020  |  Tomáš Hlavsa www.help1.cz| Ceník služeb
1] změny a založení s.r.o.

2] účetnictví, mzdy, daňová přiznání

3] konzultace a poradenství, začátek podnikání fyzických osob

4] specifické činnosti, např. pomoc při daňové kontrole
HLAVSA consulting, s.r.o.:
Pomoc při založení s.r.o. a změny v s.r.o.


Ceny podléhají DPH ve výši 21 %.

img

Pomoc při založení s.r.o.
cena = 17.900 Kč nebo 14.900 Kč

Cena v sobě obsahuje částku za mou pomoc a všechny související poplatky. Tzn. cenu za notářský zápis a právní služby poskytnuté notářem (v případě potřeby advokátem), cenu za zápis volných živností i platby za výpisy z evidencí, ověření apod. a dále případně soudní poplatky za zápis do obchodního rejstříku.
Cena 17.900 Kč se platí v případě, že potřebujete individuálně nastavovat dispozice ve společenské smlouvě. Jinak 14.900 Kč (využijete např. ve většině jednočlenných s.r.o.)

Pomoc při založení s.r.o. pro lékaře = 25.400 Kč - 33.400 Kč

Cena včetně oprávnění k poskytování zdravotních služeb, případně vyjádření SÚJB k rentgenu. Zahrnuta je cena mé pomoci, všechny poplatky a kolky, notářské služby.
Cena platí při využití komplikovanější verze zakladatelské listiny či společenské smlouvy. Pokud Vám stačí (typicky u jednočlenných společností) základní verze je cena o tři tisíce nižší. Tj. 22.400 Kč nebo 30.400 Kč) Nižší cena je vždy pro lékaře bez rentgenu, vyšší tedy pro lékaře s rentgenem. Zde naleznete podrobnosti o ceně pro s.r.o. ve zdravotnictví

Uvedené ceny se vztahují k s.r.o. se základním kapitálem do 200.000 Kč.
U společností s vyšším kapitálem bude žádat notář vyšší platbu za své služby. Např. u základního kapitálu do 500.000 Kč to bude 1.452 Kč s DPH za každých dalších 100.000 Kč základního kapitálu. Cena pro s.r.o. se základním kapitálem např. 400.000 Kč, by tedy byla vyšší o 2.904 Kč s DPH (pokud je notář plátcem DPH)

Zápis provedených změn v s.r.o. do obchodního rejstříku 4.000 - 13.500 Kč

Ve spolupráci s advokátní a notářskou kanceláří - změny společníků, jednatelů, prokuristů, změny sídla společnosti, zápisy z jednání valných hromad, zvýšení základního kapitálu peněžitými vklady, změny společenské smlouvy nebo zakladatelské listiny a zápisy změn v s.r.o. do obchodního rejstříku.

Zajištění služeb notáře a případně advokáta, příprava dokumentů, kolky do obchodního rejstříku, návrh na zápis do OR. Zde naleznete podrobnosti o ceně za změny v s.r.o.

Pomoc při prodeji firmy, jednání, kalkulace, organizace, ekonomické a strategické pomoci, atp.

Provádíme ve spolupráci s advokátní a notářskou kanceláří - právní služby dle jejich tarifů či individuální domluvy. Pomoc s organizací poradenství, vedení, atp. dle individuálního nacenění. V souvisejících věcech se vychází z ceny 1.200 Kč za hodinu. Neumíme zajistit kupce - neúčtujeme provizi z prodeje, pomáháme s organizací akce.


Tomáš Hlavsa, účetní poradce:
Účetní služby a poradenství


K ceně se připočítává DPH 21 %.

obrázek k účetním službám

Vedení účetnictví / daňové evidence = měsíčně od 1.500 Kč plus DPH 21%

Ceny za vedení účetnictví od 2.000 Kč měsíčně a ceny daňové evidence začínají od 1.500 Kč měsíčně a jsou kalkulovány s ohledem na množství, pracnost a odpovědnost. Při kalkulaci se vychází z ceny 500 Kč / hod účetních prací. Jedná se o paušální cenu, která zahrnuje veškeré poskytované služby. Poradenství poskytuji klientům s paušálem ZDARMA.

Zpracování mezd / za měsíc a jednoho zaměstance = 250 Kč včetně DPH 21%

Předáte mi e-mailem informaci o odpracované době svých zaměstnanců případně další informace pro výpočet mzdy a zpět Vám pošlu příkaz k úhradě na mzdy a mzdové odvody a také výplatní pásky jednotlivých pracovníků. Všechna hlášení na úřady, vyřízuji samostatně a elektronicky s použitím digitálního certifikátu. Vedení mezd poskytuji jen pro klienty s paušálem.
obrázek daňového přiznání

Daňové přiznání OSVČ s paušálními výdaji = od 3.000 Kč plus 21 % DPH

Cena pro živnostníky s menším množstvím dokladů, a to v případě uplatnění výdajového paušálu. V ceně je zpracování podkladů dle platných pravidel, daňové přiznání a přehled pro zdravotní pojišťovnu a OSSZ.

Daňová přiznání pro nepodnikatele
pro soukromé osoby - přiznání k dani z příjmů = 1.200 Kč včetně DPH 21 %

Zpracování daňového přiznání nepodnikatelům - soukromým osobám, pokud mají důvod (nebo povinnost) k tomu, aby přiznání podávali sami. Typickými takovými důvody jsou např. souběžné pracovní poměry, pracovní poměr jen po část roku, existence dalších příjmů (např. z pronájmu), prodej nemovitosti nepodléhající osvobození, atd.

Přiznání k převodovým daním = 800,- Kč / ks plus DPH 21%

Daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Stejná cena platí i pro přiznání k dani z nemovitostí. Pokud není součástí znalecký posudek, účtuji 800 Kč za přiznání plus 800 Kč za určení směrné hodnoty, a to celé plus DPH 21 %


konzultace - poradenství:

obrázek k poradenství

Většina konzultací trvá 1 - 1,5 hod a poskytuji je v Plzni za cenu 1.000 Kč / hod včetně DPH 21 %.
Mimořádně možno i v Praze, potom za cenu 1.210 Kč / hod včetně DPH 21 %.
S tím, že po první hodině je dále v obou případech účtováno po půl hodinách.

Cena za konzultace a poradenství / cena za hodinu = 1.000 Kč včetně DPH 21 %

Konzultace v oblasti účetní a pomoc při rozhodování v nejasných nebo zátěžových situacích.


Konzultace k zahájení podnikání fyzické osoby (OSVČ) / cena za hodinu = 1.000 Kč včetně 21 % DPH

Od volby živnosti, k registracím a daním a jednoduše "vše co potřebujete vědět k nastartování živnosti". Jak to udělat, aby podnikání neneslo vyšší náklady a odvody, než je třeba, jaký typ účtování a tedy zdanění využívat, jak je to s platbou sociálního a zdravotního pojištění. Co je vedlejší činnost, jak je to se souběhem podnikání s důchodem.

Jak to bude v situaci, kdy jste vedeni u Úřadu práce a chcete začít podnikat, atp.
Anebo naopak - jste společníkem a jednatelem sro, ukončujete podnikatelskou činnost a chcete se jít na Úřad práce zaevidovat (a zjišťujete, že to nelze).

Pomoc s nastavením všeho, co je z hlediska pozdější administrativy, účetnictví i podnikání třeba, tak aby to fungovalo, nezatěžovalo, ale zároveň byl prostor pro případný růst a nebylo najednou třeba složitě přecházet na nějaký jiný systém.
   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2020 | Pomoc při založení firmy, účetnictví, daně, poradenství | Plzeň a Praha | www.help1.cz |