menu:
Úvodní stránka webu » Inzerce »

Inzerce - nabídka převodu stomatologické praxe

MUDr. Hana Mášková
prodej zubní ordinace v okrese Plzeň-jih, v obci Žinkovy

Poslední aktualizace: 27.07.2018  |  autor: Tomáš Hlavsa  |  téma: Prodám / koupím - lékařskou praxi - zubní ordinaci


Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,
obrátila se na mě zubní lékařka MUDr. Hana Mášková s tím, že nabízí převod své stomatologické praxe.
Jde o plně vybavenou a zavedenou ordinaci, která se nachází v Žinkovech, v okrese Plzeň-jih. (Plzeň 35 km, Klatovy 20 km, Nepomuk 8 km).

Praxe je umístěna v nemovitosti s příjemným zázemím, v samostatném rodinném domě využívaném pouze pro provoz ordinací. Kromě zubní ordinace paní doktorky Máškové, se zde nachází ještě ordinace praktického lékaře. Čekárna je společná. Nemovitost vlastní přímo paní doktorka Mášková a novému provozovateli nabízí pronájem prostor za seriózních podmínek a za férovou cenu.

Lékařské služby jsou provozovány pod hlavičkou s.r.o., kde je paní doktorka Mášková jedinou společnicí i jednatelkou a prodej lze tedy uskutečnit velmi rychle - jedinou smlouvou o převodu podílu v s.r.o. Oprávnění k poskytování zdravotních služeb, smlouvy s VZP, VoZP, OZP, ZPMV ČR a ČPZP i se všemi dodavateli, zůstávají při takovém prodeji v platnosti. Není tedy třeba absolvovat výběrové řízení. Registrováno je v tuto chvíli cca 2.000 pacientů.

V případě potřeby je možné zajistit v Žinkovech nájemní byt v majetku obce. Pomůžeme jak s právním servisem při převodu a případně při přejmenování praxe (zajistí advokátní kancelář Mgr. Petra Strejčka a notářská kancelář JUDr. Julie Pokorné), tak i s ohlášením změn dotčeným úřadům.

Ordinace je mimo jiné vybavena zubní soupravou Diplomat, parním i horkovzdušným sterilizátorem, RVG. Dokumentace je k dispozici v PC i v papírové formě.


Za sebe (Tomáše Hlavsu) dodávám, že pokud uvažujete o tom, že koupíte zavedenou ordinaci, osobně Vám tuto konkrétní zubní ordinaci doporučuji, a to pro příjemné pracovní prostředí, velké množství registrovaných (navíc spokojených) pacientů a v neposlední řadě i pro dobrou cenu, kterou paní doktorka avizuje. (Konkrétní výši kupní ceny řešte, prosím, přímo s paní doktorkou).

Praxe je provozovaná pod hlavičkou s.r.o. od roku 2015. Ekonomické výsledky jsou k dispozici. Jednání s paní doktorkou Máškovou je velmi příjemné a věřím ve snadné nalezení shody. Z finančního hlediska jde o investici, která se splatí v řádu několika málo měsíců (cca 2 až 3), dostanete se tedy poměrně rychle "do kladných čísel".
1 2 3 4 5 6 rails jquery lightboxby VisualLightBox.com v6.1
Kontakt:

MUDr. Hana Mášková, s.r.o.
IČ: 037 90 649
č.p. 8, 335 54 Žinkovy

MUDr. Hana Mášková -
tel. 734 801 401
e-mail: mudr.maskova@tiscali.cz

odkaz na mapu: ordinace se nachází zde »


Může Vás také zajímat:


Informace k s.r.o. pro lékaře »


   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2018 | Pomoc při založení s.r.o. | Plzeň a Praha | www.help1.cz |        
http://help1.cz/images/fbg_line.......gif