menu:
úvodní stránka » reference

Reference | Tomáš Hlavsa - účetní poradce
pomoc při založení s.r.o. a zápisech změn v s.r.o., účetnictví, daně, poradenství,...Převod lékařské praxe - endokrinologie a interna MUDr. Lenka Scheinostová
(MEDICALPRAX s.r.o, Strakonice, Jihočeský kraj)


V průběhu minulého roku jsem na doporučení kolegyně využila služby pana Tomáše Hlavsy při koupi lékařské praxe. S jeho prací jsem byla velmi spokojena, ve všech úkonech byl precizní, byl výborně orientován v problematice a nikdy nepřipadalo v úvahu nedodržení dohodnutých termínů.

Zejména jsem ocenila jeho lidský a empatický přístup, který bych označila jako nadstandardní. Je to pro mě člověk, na kterého se lze spolehnout.

Moc zdravím ze Strakonic. Ještě jednou velké díky.
MUDr. Lenka Scheinostová, MEDICALPRAX s.r.o.
Založení společnosti - zdravotní služby
"Fyzioterapie Ostrava s.r.o., Moravskoslezský kraj"


Dobrý večer pane Hlavso.
S odstupem způsobeným překotnou korona érou bych Vám rád poděkoval za Vaše služby při zakládání mého sro. Vřele děkuji za pomoc, přesné vedení jednotlivých kroků a trpělivost s mými všetečnými dotazy.

Vaše práce celý proces velmi zjednodušila a zpřehlednila.
Věřím, že se na Vás budu moci obrátit i s případnými nejasnostmi v budoucnosti,
Váš odborný názor se stal v mnoha rozhodnutích klíčovým.

Rovněž věřím, že nebudete proti, když se o své zkušenosti a Váš kontakt podělím se zdravotníky v mém okolí, kteří budou případně řešit obdobnou situaci.

S díky a přáním pěkného večera

Mgr. Daniel Pejčoch, Fyzioterapie Ostrava s.r.o., nestátní zdrav. zařízení »
Založení s.r.o. pro poskytování zdravotních služeb - zubní ambulance. Včetně řešení u Státního úřadu pro jadernou bezpečnost a pomoci při výběrovém řízení na smlouvy s pojišťovnami.
"GloryDENT s.r.o., Mladá Boleslav, Středočeský kraj"


Na podzim 2019 jsem se obrátil se žádostí o založení nové zubní praxe. Pan Hlavsa mi poskytl kompletní balíček služeb od založení společnosti, registrace na SÚJB, zajištění oprávnění k poskytování zdr. služeb na KÚ až po vyhlášení a přihlášení k výběrovému řízení na pojišťovně. Zastupoval mě skoro na všech úřadech (Krajská hygienická stanice potřebuje osobní přítomnost).

Kdykoli jsem se na něj obrátil, vždy byl nápomocen. Je dobře seznámen s požadavky na založení zdravotnické praxe. Veškeré dokumentace připravuje s předstihem, tím zkracuje čekací lhůty na úřadech. Trvalo nám 5 měsíců od prvotního kontaktu do termínu výběrového řízení. Vyřešení veškeré dokumentace vlastními silami by trval asi rok.

Vůbec jsem neváhal ohledně této investice, protože v době spolupráce s panem Hlavsou jsem se mohl soustředit na svoji práci v zubní ordinaci. Jednání bylo velmi rychlé, odpověď na e-maily do hodiny, i o víkendech.

Za mě maximální spokojenost.
Doporučuji služby pana Hlavsy všem kolegům.

S pozdravem

Zubní lékař Artem Rybalka, GloryDENT s.r.o., Mladá Boleslav
Služby účetního poradce a založení obchodní společnosti JK7H Project, s.r.o., Fryčovice, Moravskoslezský kraj

Pana Hlavsu a jeho firmu vřele doporučuji. Jednání s ním byla velmi efektivní, bezkonfliktní. Dokázal pomoct a poradit ve všem, co jsem potřebovala. Našel vždy nejlepší cestu jak vyřešit potíže, které se nám postavily do cesty, ty bezprostředně vyřešil. Komunikace byla vedena vždy v přátelském duchu.

Pan Hlavsa je naprostý profesionál. Jeho služby jsem již využila opakovaně, a vždy k naprosté spokojenosti.

JK7H Project, s.r.o., Mgr. Jana Holmanová
"Ordinace vnitřního lékařství Uničov s.r.o., MUDr. Pavel Jansa, Olomoucký kraj" - založení s.r.o. a následný převod ambulance z fyzické osoby na osobu právnickou, a to včetně smluv s pojišťovnami.

Na firmu HLAVSA consulting, s.r.o. jsem se obrátil v závěru roku 2018 s požadavkem na převedení své privátní lékařské praxe na formu právnické osoby včetně kompletního právního servisu. Pan Tomáš Hlavsa byl schopen mi ještě před začátkem celé operace poskytnout naprosto exaktní informace k průběhu poměrně složitého administrativního procesu a moji zakázku "ušil na míru" přesně dle mých požadavků.

Jeho cenové relace jsou naprosto korektní a odpovídají poskytovaným službám.
Velmi dobře komunikoval po celou dobu jak průběžně se mnou, tak i s příslušnými úřady, zdravotními pojišťovnami a dalšímu subjekty.

Velmi si cením toho, že věci dotahuje opravdu do konce, za výsledky své práce si stojí a neváhá v zájmu klienta obětovat i vlastní volný čas. Založení společnosti, zápis do rejstříku, převedení veškerých smluv a nastavení účetnictví nové firmy je s jeho pomocí snadná záležitost.

Služby pana Tomáše Hlavsy mohu jen doporučit.

MUDr. Pavel Jansa, Ordinace vnitřního lékařství Uničov s.r.o.
Založení s.r.o. a převod ambulance kardiologie od fyzické osoby, včetně smluv s pojišťovnami.
"Kardio Strakonice s.r.o., MUDr. Jaroslav Ulman, MUDr. Markéta Segeťová, Ph.D."


Na pana Hlavsu a jeho účetní a poradenskou firmu jsem narazil "náhodně" na internetu, když jsem hledal informace o založení s.r.o. ve zdravotnictví a o převodu a koupi lékařské praxe. Již informace na jeho webu byla přesná, dosti podrobná a velmi užitečná.

Pana Hlavsu jsem pak kontaktoval a byl mi velmi přesným a důsledným průvodcem a pomocníkem při zakládání s.r.o. i při mnoha dalších právních a úředních úkonech, které s koupí a převodem lékařské ordinace souvisely.

Jeho profesionální pomoc a znalost prostředí a postupů včetně připravených a ozkoušených formulací nám ušetřila mnoho starostí, možných zdržení a ve svém důsledku i finančních ztrát. Vždy dokáže velice pohotově a ochotně poradit a vyřešit stávající problém, zařídit, co je třeba.

Jeho rozsáhlé zkušenosti z oblasti zakládání lékařských praxí, jsou velmi cenné, vždy myslí na všechny možné eventuality a záludnosti, které ani člověk znalý prostředí ambulantní praxe nedomyslí, neboť koupě a prodej a převod se od běžného chodu ambulance velmi podstatně liší. Tím nám pomohl hladce projít celým procesem a mohli jsme předejít mnoha nepříjemnostem a komplikacím.

Vřele doporučuji jeho služby všem kolegům, kteří budou řešit podobnou situaci profesní a potažmo životní.

Děkuji za velkou pečlivost, proaktivní přístup a nesmírnou důslednost, se kterou jste se nám pane Hlavso věnoval a přeji Vám do budoucna mnoho úspěchů a radostí v profesním i osobním životě.

V úctě

MUDr. Jaroslav Ulman

MUDr. Jaroslav Ulman, jednatel Kardio Strakonice s.r.o.
Založení společnosti s r.o. a odkup lékařské praxe
Praktik Štěpánková s.r.o., Plzeň


Na pana Hlavsu jsem se obrátila se žádostí s kompletním zařízením převodu lékařské praxe. Velmi mi pomohl s celkovým převodem včetně zajištění právnických služeb a pomoci advokáta. Kdykoli jsem se na něj mohla obrátit a mohu dodnes s jakýmkoli dotazem, vše mi náležitě vysvětlí.

S panem Hlavsou bylo a je vždy korektní jednání.

Vřele doporučuji budoucím klientům.

S pozdravem
MUDr. Jitka Štěpánková

MUDr. Jitka Štěpánková, praktická lékařka pro dospělé v Plzni
Založení nestátního zdrav. zařízení Regionální institut duševního zdraví, s.r.o. v r. 2016,
vedení účetnictví od r. 2017.
"Psychiatrie a klinická psychologie RIDZ Plzeň - převod zdravotních služeb z Epoché o.s."


Pan Hlavsa zakládal naše s.r.o. a protože se jednalo o nestandardní situaci, bylo s tím víc starostí a práce než je obvyklé. Díky pomoci pana Hlavsy, který na sebe převzal nadstandardně i jednání se zdravotními pojišťovnami, všechno proběhlo hladce a včas.

V té době ještě naše účetnictví v agendě neměl.
Přesto když jsem o něčem z oblasti účetnictví pochybovala, kontaktovala jsem jeho.

Když mi později řekl, že bude mít zaměstnankyni a bude v jeho silách vést účetnictví našeho zdravotnického zařízení, neváhala jsem k němu účetní agendu převést.

Je velmi pečlivý, spolehlivý a poctivý, spolupráce s ním je radost.
Za jeho práci mu velmi děkuji.

MUDr. Jana Reifová, jednatelka a ředitelka Regionálního institutu duševního zdraví, s.r.o. »
Účetní služby a pomoc při založení firmy FIT to live, s.r.o.
BodyBody Plzeň - fitness revolution, Ing. Veronika Englmaierová


Tomáš Hlavsa a jeho účetní firma jsou pro mě nepostradatelnými partnery v mém podnikání! Naše spolupráce začala již při zakládání firmy, kdy mi pan Hlavsa poskytl profesionální poradenství a postaral se o celý proces založení firmy, čímž mi ušetřil spoustu času a finančních prostředků.

Naše spolupráce trvá již 3 roky a po celou tu dobu mi pan Hlavsa poskytuje jasné instrukce, jak postupovat ve všech situacích, vždy navrhne nejlepší možné řešení a proaktivně se zajímá o chod mé firmy. Díky dokonalému přehledu pana Hlavsy o všech aktuálních i plánovaných změnách v zákonech, dokáži svou firmu vždy včas a efektivně na každou změnu připravit a zároveň mám jistotu, že vše je v absolutním pořádku.

Spolupráce s panem Hlavsou je pro mě radost a jsem vděčná, že mohu být jeho klientkou. Je to skutečný profesionál, mohu se na něj stoprocentně spolehnout a zároveň je velmi lidský, laskavý, ohleduplný a na každé setkání s ním se vždy těším!

Ing. Veronika Englmaierová
BodyBody Plzeň - fitness revolution »

Založení společnosti: HolKa Dent s.r.o., MUDr. Jitka Karmazínová,

Dobrý den pane Hlavso,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaše služby.
Přechod na s.r.o. s Vámi mi ušetřil spoustu času, energie, nervů a v neposlední řadě financí.

A to nejen díky Vaší znalosti dané problematiky, ale také lidskosti, upřímnosti a naprosté spolehlivosti.

Vždy Vás ráda doporučím.
Velmi děkuji a ještě jednou Vám přeji hodně spokojených klientů, minimálně tak, jak jsem byla já!

S vřelým pozdravem Jitka Karmazínová

MUDr. Jitka Karmazínová, zubní ordinace - Hořovice
Založení firem OrthoLife s.r.o., OrthoConsult s.r.o. a Artrospokopie s.r.o.
(prof. MUDr. David Jahoda, CSc. / prim. MUDr. Jan Tomaides)


Jsme s kolegou velmi vytížení lidé, lékaři, specialisté na něco zcela jiného než daně a pravidla a zákony okolo nich. Protože jsme však aktivní a nechtěli jsme být pouze v zaměstnaneckém poměru jsme požádali firmu pana Tomáše Hlavsy o pomoc se založením firmy.

Vzhledem k velmi hladkému a jednoduchému průběhu pro nás, jsme ho oslovili opakovaně.

Vždy jsme dostali přesně to, co lidé jako my, jež se v zákonech a pravidlech finančních ztrácejí, většinou potřebují tedy jasné a splnitelné instrukce. Jako bonus nám pak pan Hlavsa poskytl i bezbřehou trpělivost s námi, jež občas vidí papíry až na druhém místě za svými medicínskými a pracovními povinnostmi. Na naše opomenutí a resty nás upozorňoval decentně a co bylo možné za nás a pro nás připravil.

Vše bylo pro nás fakt jednoduché, že až mám příliš vtíravý pocit, zda jsme za tyto služby neplatili méně, než se sluší.

Závěrem tedy ještě jednou děkujeme.

prof. MUDr. David Jahoda, CSc.
1.Ortopedická klinika FM Motol a 1LF UK
V Úvalu 84, Praha 5, 150 06

prim. MUDr. Jan Tomaides
Nemocnice Říčany a.s.
Smiřických 315/26, 25101 Říčany, 251 01

OrthoLife s.r.o., OrthoConsult s.r., Artrospokopie s.r.o. - Praha 4
Založení společnosti: MUDr. Ladislav Česnek zubní praxe s.r.o.,

Vážený pane Hlavso,
děkuji moc za Vaši práci při založení a převodu mé praxe na s.r.o.

Byl jsem s Vámi MAXIMÁLNĚ spokojen, vyřídil jste za mě veškerou agendu a vše probíhalo díky Vám rychle a přesně.

Budu Vás doporučovat kolegům.

Děkuji a přeji hodně úspěchů

MUDr. Ladislav Česnek

MUDr. Ladislav Česnek zubní praxe s.r.o. - Praha 10
Založení firmy Chaloupka - Myšák s.r.o.; stomatologická ordinace Třeboň

Pan Hlavsa mi byl neocenitelným pomocníkem při zakládání s.r.o. i při mnoha dalších úředních úkonech, které se zakládáním nové zubní ordinace souvisely.

Jeho profesionální pomoc mi ušetřila spoustu starostí i možných zdržení. Vždy dokázal velice pohotově poradit a zařídit, co bylo třeba.
Bylo znát jeho obrovské zkušenosti z oblasti zakládání lékařských praxí, neboť vždy „myslel na všechno“ a pomohl mi předejít spoustě nepříjemností, které by mě vůbec nenapadly.

Nemůžu než vřele doporučit jeho služby všem kolegům, kteří budou řešit podobnou životní situaci.

Závěrem ještě jednou děkuji za nesmírnou pečlivost, se kterou jste se mi věnoval a přeji Vám do budoucna mnoho úspěchů a radostí v profesním i osobním životě.

Se srdečnými pozdravy

MDDr. Adam Chaloupka; stomatologická ordinace Třeboň

MDDr. Adam Chaloupka + MUDr. Jaroslav Myšák; Ordinace u Světa (Třeboň)
Založení firmy: Zubní Z3 Centrum s.r.o. - lékař stomatolog Mikalai Karalevich,
včetně zajištění stanoviska SÚJB, povolení k poskytování zdravotních služeb od krajského úřadu a pomoci při výběrovém řízení na smlouvy se zdraviotními pojišťovnami


Vážený pane Hlavso.
Chci Vám srdečně poděkovat za Vaši práci a velikou pomoc při zakládání mé firmy.

Jsem velice spokojen s naší spoluprací.
Budu rozdávat jen dobré reference.

Přeji Vám úspěch a zdraví.

Zubní lékař Mikalai Karalevich

Zubní Z3 Centrum s.r.o., ordinace Odolena Voda a Mladá Boleslav
Založení firmy HÉTHÁRŠI zubní ordinace s.r.o.

Ďakujem veľmi pekne, veľmi ste nám pomohol a Vašu prácu veľmi rád budem len a len doporučovať!!!

Som rád, že som mohol s Vami pracovať...

Ďakujem a nech sa Vám len a len dari..

Štefan Héthárši

MDDr. Anna Héthárši & Štefan Héthárši: HÉTHÁRŠI zubní ordinace s.r.o. - Mladá Boleslav
MUDr. Kateřina Westlake - konzultace a pomoc při koupi lékařské praxe s.r.o.

Tomáš Hlavsa mi pomohl zorientovat se v problematice účetnictví a danění při koupi a náběhu provozu lékařské praxe.

Velice dobře se mi s ním pracovalo.
Rychle a srozumitelně odpovídal na moje dotazy, věcně se mnou vyřešil řadu situací, se kterými jsem do té doby neměla žádné zkušenosti.

Je profesionál a zároveň příjemný a velmi vstřícný člověk.

MUDr. Kateřina Westlake, Diabetologie Praha s.r.o.
Založení firmy Denta-Style Stomatologie s.r.o.
včetně povolení SÚJB a povolení k poskytování zdravotních služeb od krajského úřadu


Dobrý den!
Chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc se založením firmy,
za Vaši profesionalitu a kamarádský přístup!

Neměl jste to se mnou jednoduché a děkuji za trpělivost a podporu!
Ostatnim kolegům jedině doporučuji. Přeji Vám hodně úspěchů a zdraví.


Dr. Kristyna Zaitsava, Denta-Style Stomatologie s.r.o.
Založení firmy - MUDr. Petr Jelínek s.r.o., stomatologická ordinace Františkovy Lázně,
včetně zajištění stanoviska SÚJB a povolení k poskytování zdravotních služeb od krajského úřadu


Při zakládání s.r.o. jsem se na základě perfektního zpracování nabídky služeb na internetu a posléze díky velmi kladným referencím mých kolegů, obrátil na firmu pana Tomáše Hlavsy z Plzně.

Absolutně to nemělo chybu!!! Jak osobní přístup pana Hlavsy, tak zpracování a vyřízení veškerých náležitostí. A to i nad rámec nabízeného a domluveného.

Všem kolegům doporučuji. Ještě jednou moc děkuji.

MUDr. Petr Jelínek, zubní lékař
Založení firmy - DIGINEX Technology s.r.o.

Na pana Hlavsu jsme narazili úplnou náhodou. S kolegou jsme plánovali založení společnosti již delší dobu a na internetu jsme nalezli založení firmy prostřednictvím pana Hlavsy, který již od prvního telefonátu působil velice seriózně. Nedlouho na to jsme se sešli a začali zakládat firmu.

S cennými radami a službami pana Hlavsy, který nám vyšel vždy vstříc a poradil hluboce nad rámec námi zaplacených služeb, jsme měli firmu založenou bez problémů a mohli jsme hned začít s podnikáním.

Děkujeme!

Luboš Hubáček a Petr Pešek, DIGINEX Technology s.r.o.
Založení obchodní společnosti - Concilium Network s.r.o.

Vážený pane Hlavsa,
na internetu jsem hledala firmy zakládající s.r.o. Nejvíce mě oslovily Vaše přehledné webové stránky, a proto jsem se rozhodla Vás ihned kontaktovat. Od prvního kontaktu oceňuji Vaše rychlé jednání a profesionalitu na vysoké úrovni. Velice Vám děkuji za precizní servis při založení naší společnosti "na klíč".

S Vašemi službami jsme byli maximálně spokojeni a vřele Vás budeme doporučovat. Moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.

Se srdečným pozdravem

Zdeňka Ackermann, Concilium Network s.r.o., Plzeň
Založení s.r.o. pro zubní lékařku - MDDr. Jana Zitková s.r.o.
včetně zajištění souhlasu SÚJB s provozem zubního RTG a povolení k poskytování zdravotních služeb

Se službami pana Hlavsy jsme byli nadmíru spokojeni. Pomohl nám se založením společnosti a započetím provozu ordinace. Ušetřil nám spoustu času i starostí.
Se svojí ochotou pracoval i nad rámec svých povinností.

Mohu vřele doporučit.

MDDr. Jana Zitková, Vroutek (okres Louny)
Založení s.r.o. - MUDr. Hana Mášková, soukromá zubní ordinace, s.r.o.
včetně vyřízení souhlasu s provozem RTG a vyřízení povolení k poskytování zdravotní péče pro odbornost stomatolog

Vážený pane Hlavso,
chci Vám poděkovat touto cestou za rychlé a bezproblémové řešení založení mého s.r.o.

Doporučuji všem svým kolegům, protože se v oblasti požadavků na zakládání s.r.o. ve zdravotnictví velmi dobře orientujete.

MUDr. Hana Mášková, Žinkovy
Založení firmy RYBA Elektro Praha s.r.o.

Dobrý den.
Všichni známe složitost jednání na našich soudech a finanční správě.
Spolupráce s Vámi mi v tomto směru velmi pomohla a vše ujednodušila.
Založení společnosti proběhlo velmi rychle a právně korektně.
Věřím i v další naši spolupráci.

Děkuji

S pozdravem

Ing. Luboš RYBA, jednatel RYBA Elektro Praha s.r.o.
Založení firmy My Best Care s.r.o. včetně živností
a vyřízení oprávnění k poskytování zdravotních služeb
pro odbornosti ortopedie, korektivní dermatologie a dermatovenerologie


Vážený pane Hlavso,
chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za vyřízení našeho s.r.o. A že to někdy nebylo vůbec jednoduché…, nicméně Vy jste vše dotáhl do konce a to na jedničku. Na začátku jsem váhala, zda investovat peníze tímto směrem, ale dnes nelituji, naopak. Když si zpětně vezmu kolik mi to ušetřilo času, práce a nervů, jsem šťastná, že jsem Vás oslovila.

Měla jsem možnost poznat opravdu seriózního a poctivého člověka a toho si velice vážím. Všem mohu pana Hlavsu vřele doporučit.

Se srdečným pozdravem

Mgr. Pavlína Vlasáková
Centrum estetické medicíny v Berouně, My Best Care s r.o.
Zápis změny u s.r.o. do obchodního rejstříku, podřízení se ZOK, změna adresy

Pane Hlavso,
děkuji za opravdovou pomoc, v době stěhování firmy jsem se mohla soustředit na něco jiného než na vyřizování změn na obchodním rejtříku a pro Vaše rychlé a odborné jednání Vás budu rozhodně doporučovat.

S pozdravem

Martina Löblová, firma Kaltmeyer s.r.o., Praha 2
Založení s.r.o. - MUDr. Šámalová - DENT s.r.o.
a získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb
pro obory stomatologie, ortodoncie a zubní laboratoř


Vážený pane Tomáši Hlavso,
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za profesionální práci při zakládání mojí s.r.o. společnosti.

Doporučuji kolegům,kteří mají v plánu zakládat s.r.o. společnost, aby využili Vaší firmu, protože jste velice dobře seznámen s problematikou požadavků na zakládání s.r.o. ve zdravotnictví.

MUDr. Marie Šámalová, Sokolovská 80, Plzeň, tel: 377 535 258
Postupně 3x změny ve společnosti R.M.S. - Solar Heat s.r.o.
změna názvu společnosti, prodej obchodních podílů,zápisy změn do OR


Dobrý večer pane Hlavsa,
děkuji za vaši dosavadní práci, rádi využijeme vašich služeb i do budoucna.

Ještě jednou děkuji.

David Lejsek,
R.M.S. - Solar Heat s.r.o., výrobce a prodejce teplovzdušných solárních panelů
Založení firmy - Sklenářství Legát s.r.o.

Dobrý den pane Hlavso.
Chtěl bych Vám tímto poděkovat za spolupráci při založení nové společnosti Sklenářství Legát s.r.o. Rovněž s Vaší spoluprácí při přechodu rodinné živnosti na tuto společnost jsme byli velmi spokojeni.

Věříme,že nám budete v budoucnu jako účetní poradce občas nápomocen.
Ještě jednou díky a jsem s pozdravem

František Legát starší, www.sklenarstvi-legat.cz
Založení s.r.o. - Alta Product s.r.o.

Dobrý den. Chci Vám poděkovat za pomoc při založení s.r.o. Byla jsem mile překvapena kvalitou a rychlostí Vašich služeb za velmi přijatelnou cenu.

V případě zájmu mých znamých Vás budu vřele doporučovat.
Děkuji

Mgr. Nikolinka Prokopieva - Alta Product s.r.o.
Založení s.r.o. - MUDr. Jaroslava Škantová, soukromá zubní ordinace, s.r.o.
včetně vyřízení souhlasu s provozem RTG a vyřízení povolení k poskytování zdravotní péče pro odbornost stomatolog


Vřelé díky za neocenitelnou pomoc při zakládání s.r.o. Profesionalita, vstřícnost a ochota s jakou jsem se setkala u p.Hlavsy je zcela vyjímečná a mohu všem, kteří potřebují radu a pomoc, jen doporučit jeho služby.

Hodně úspěchů ve Vašem podnikání a spokojené klienty do budoucnosti!

MUDr. Jaroslava Škantová,stomatologická ordinace Švihov
Založení s.r.o. - MUDr. Králíková Věra, soukromá zubní ordinace, s.r.o.
a získání souhlasu úřadu pro jadernou bezpečnost k provozu RTG, plus vyřízení oprávnění k poskytování zdravotní péče pro odbornost stomatolog


Při zakládání s.r.o jsem se obrátila na firmu pana Hlavsy Tomáše. S jeho prací a službami jsem velmi spokojena a doporučuji všem, kteří pracují a neumí v tom "chodit", aby využili jeho služeb. Určitě se to vyplatí.

MUDr. Králíková Věra,stomatologická ordinace Klatovy
Založení s.r.o. - Chyť a pusť s.r.o.

Každý by měl dělat takovou práci, která ho baví a rozumí jí. Panu Hlavsovi jsem proto svěřil kompletní založení s.r.o. firmy a byl jsem nadmíru spokojen.

Martin Poslední, eshop a prodejna rybářských potřeb - Chyť a pusť s.r.o.
Služby účetního poradce - pro soudního znalce Mgr. Michala Reifa

Spolupráce s panem Hlavsou je na vysoké úrovni, oceňuji zejména rychlost jednání, zainteresovanost pro konkrétní problém a dobrou komunikaci.

Osobně mně významně pomohl i při zpracování internetových stránek, jejichž spuštění bylo velkým přínosem pro výkon mé znalecké činnosti.

Spolupráci s panem Hlavsou vřele doporučuji.

Mgr. Michal Reif, soudní znalec - oceňování nemovitostí
Založení s.r.o. - VZV repase s.r.o.

Dobrý den pane Hlavso,
tímto e-mailem jsem Vám chtěl poděkovat za profesionální a rychlé vyřízení všech dokladů i potřebných ŽL k s.r.o, které jste mi zřídil na míru.

V případě známých a přátel, kteří si budou chtít založit společnost s ručením omezeným, Vás vždy velice rád doporučím.

S pozdravem Ing. Zdeněk Elgr, strojní společnost - VZV repase s.r.o.
Služby účetního poradce - pro advokátní kancelář Mgr. Petra Strejčka

S účetním poradcem Tomášem Hlavsou spolupracuji již od roku 1997. Za uplynulých šestnáct let mi zpočátku vedl účetnictví jako podnikateli a od roku 2009 je pověřen vedením kompletní účetní agendy naší advokátní kanceláře.

Rovněž s námi spolupracuje ve věcech našich klientů, které souvisí s daňovým právem. Vážím si jeho rychlého, věcného a přesného přístupu, který současně v zájmu optimálního řešení mnohokrát přesáhl rámec zadání a byl pro jeho klienty přínosný. Pro klienta, hledá pan Hlavsa, vždy to nejlepší.

Mgr. Petr Strejček, advokát
Založení s.r.o - Loma Group s.r.o.

Rád bych Vám poděkoval za Váš profesionální a bezproblémový přístup
při zakládání naší společnosti. Všechny potřebné akce proběhly úspěšně
ve velice krátké době a za přijatelnou cenu. Rovněž informovanost o průběhu,
případně i zodpovězení konkrétních dotazů probíhalo rychle, přesně a bezproblémově.

S pozdravem Ing. Martin Vítovec, velkoobchod - Loma Group s.r.o.
Založení společnosti - Perfect World s.r.o.

Dobrý den,
Prostřednictvím pana Hlavsy jsme zakládali společnost.
Při naší malé zkušenosti nás všemi nástrahami založení společnosti
provedl rychle a bezproblémově. S jeho službou jsme byli spokojeni.

Ing. Pavel Plzák, jazyková škola Perfect World s.r.o.
Založení s.r.o. - PILSCOLOR TRADING s.r.o.

S panem Hlavsou dlouhodobě spolupracujeme v oblasti poradenství k daním a zároveň nám poskytl službu založení s.r.o.
Všechno proběhlo na profesionální úrovni, v krátké době
a za velmi příznivou cenu. Služby pana Hlavsy můžeme upřímně doporučit.

Bc. Jan Dufek, velkoobchod s barvami PILSCOLOR TRADING s.r.o. »
Služby účetního poradce - pro advokátní kancelář Mgr. Mariana France

Vždy vyhledávám precizní služby za rozumné peníze. Pan Hlavsa vždy splňoval mé požadavky v obou směrech. Když je služba kvalitní, tak nemusí člověk přemýšlet a starat se, protože to dělá jeho partner. Pan Hlavsa mě zbavil velkého množství starostí a přinesl do mé advokátní kanceláře i spousty dobrých nápadů a možných vylepšení. V odborné rovině je skvělý a lidsky se mi s ním dobře spolupracuje.

Jednoduše na závěr, díky a stejným způsobem dále.

Mgr. Marian Franc, advokát

Služby účetního poradce - pro reklamní agenturu }i{ Neologic

Pan Hlavsa má přesně ty vlastnosti, které bych u účetního a legislativního poradce očekával. Je vysoce erudovaný, pečlivý, samostatný a trpělivý. To oceňuji zejména. Udržuje si vysokou odbornost. Velmi příjemným bonusem je jeho velký přehled v právních otázkách. Jeho rady jsou účinné a jednání vysoce profesionální. Svou práci nedělá mechanicky, jako účetní, které jsem poznal. Mohu se věnovat naplno své práci a vím, že o účetnictví je bezvadně postaráno. Po dlouhé době nemám důvod měnit.

Lukáš Hladeček, reklamní agentura }i{ Neologic
Služby účetního poradce - pro advokátní kancelář Mgr. Moniky Preslové

Spolupracuji s T. Hlavsou již několik let a od počátku je pro mě podporou, jak při správě veškeré mé účetní agendy, tak i při rozličných konzultacích specifických případů řešeným u mých klientů. I díky němu jsem zjistila, že účetnictví advokátů má řadu specifik, která znají jen někteří poradci. Oceňuji zejména ochotu a flexibilitu při řešení naléhavých případů a jeho odborné znalosti. Vřele doporučuji!

Mgr. Monika Preslová, advokátka
Konzultace - zahájení podnikání - pro Výživovou poradnu TOPLINIE

Dobrý den pane Hlavso,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za pomoc, kterou jste mi poskytnul při začátku mého podnikání. Absolutně jsem tenkrát nevěděla odkud začít a jak se správně orientovat. Nakonec jsem díky Vaší radě získala i slušnou dotaci od státu.
Nyní už mám poradnu otevřenou a musím říct, že rozjezd se nad očekávání vydařil!

Ještě jednou díky a přeji Vám do budoucna mnoho dalších spokojených klientů.

Bc. Petra Landergotová -
Certifikovaný poradce pro výživu - VÝŽIVOVÁ PORADNA TOPLINIE - Plzeň
Emailová konzultace - zahájení podnikání - pro začínající účetní firmu

Hledala jsem po internetu různé stránky a články na téma "účetní firma – založení apod." Za to, že jsem si vybrala Vás může i Váš webmaster, dle klíčových slov mi Vaše stránky vyjely jako třetí v pořadí a jsou velmi pěkně propracované, na rozdíl od jiných. A zdálo, že u Vás najdu to, co hledám – dobrou radu :-) Komunikace s Vámi po telefonu byla dle mých očekávání, to samé mohu říci o Vašem e-mailu s odpovědmi na mé otázky, který je napsaný na profesionální úrovni.

Líbí se mi, že máte na stránkách napsáno, že Vás práce baví, to je hlavní. Děkuji Vám za Vaše rady a až mě zase něco napadne, můžete počítat s tím, že se na Vás obrátím.

Kateřina Horníková - účetní firma České Budějovice   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2019 | Pomoc při zakládání s.r.o., poradenství, účetnictví, daně | Plzeň a Praha | www.help1.cz |