menu:
úvodní stránka » rozcestník informací k založení s.r.o.

Snadné a rychlé založení s.r.o. na klíč

Poslední aktualizace: 28.04.2018  |  T. Hlavsa - účetní poradce  |  Nabídka a základní informace k založení s.r.o. na klíč

Co pro Vás udělám a jak dlouho založení s.r.o. trvá

Nabízím pomoc se založením s.r.o. s tím, že vše co se založením s.r.o. souvisí vyřídím za Vás. Úřady, dokumenty, živnosti, jednání s advokátem, notářem, povolení k poskytování služeb podle zvláštních předpisů...

Zastoupím Vás při jednání s notářem, připravím veškeré listiny, pomohu Vám s výběrem živností a rozhodováním ekonomického typu (výše optimálního základního kapitálu ve Vašem konkrétním případě, druhy živností, velikosti podílů atd.)

Na Vás bude jedna schůzka se mnou, vložit do banky základní kapitál (mohu Vás zastoupit i v bance - je to v ceně) a předat mi potřebné doklady a informace. Založení firmy (společnosti s r.o.) trvá zhruba 3 - 5 dnů od předání podkladů. Pracuji tak, abych Vám ušetřil co nejvíce času a zároveň Vám pomohu se vším, co je při zakládání firmy třeba.

Po založení firmy Vám navíc zdarma novou firmu zagistruji k daním a poradím Vám ohledně dalších povinností s.r.o.

Založení firmy - s.r.o. - cena 17.900 Kč

Kolik stojí založení s.r.o. a co cena zahrnuje

V celkové ceně 14.900 Kč jsou již obsažené všechny poplatky včetně poplatků za zápis do obchodního rejstříku, poplatků za živnosti i platba za notářský zápis a ostatní notářské služby. S výjimkou lékařů a stomatologů, kde je třeba k celému procesu o něco více úkonů i poplatků, platí to, že cena za založení s.r.o. ve výši 14.900 Kč je zcela konečná. Výjimkou je pouze situace, kdy potřebujete složitější verzi notářského zápisu, pak je konečná cena 17.900 Kč

Žádné skryté poplatky ani platby nebo podmínky (k ceně se nepřipočítává DPH, není nijak vázána na nakoupení dalších služeb, podmiňována zřízením a předplacením virtuálního sídla společnosti, apod.)

Co je třeba udělat navíc a kolik to stojí, pokud jste lékař

Pokud jste lékař či stomatolog s vlastní praxí nebo jde-li o zcela novou ordinaci či odkoupení a převod ordinace od jiného lékaře, vždy je třeba získat pro nové s.r.o. oprávnění k poskytování zdravotních služeb. Pokud používáte rentgen, je nutné obstarat také povolení úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

V případě, že máte RTG, musíte nejdříve s.r.o. "předzaložit", neboť SÚJB jedná jen s firmou, která je již zapsaná v obchodním rejstříku. K tomu se váže konkrétní práce navíc a také se dotčeným institucím hradí kolky za jednotlivé kroky.

Celkově je rozmezí ceny pro lékaře od 22.400 či 25.400 Kč do 30.400 či 33.400 Kč (při plném zastoupení a v případě, že máte RTG). Cena je vždy smluvena zcela konkrétně a předem.
Nižší cena vžy pro základní verzi zakladatelské listiny, vyšší pro podrobněnji definovanou zakladatelskou listinu.

Podívejte se prosím na podrobnější informace pro lékaře a stomatology s vlastní praxí »
U lékařů je třeba počítat s tím, že doba potřebná k vyřízení celého procesu je cca 3 -4 měsíce.


Mohou se Vám také hodit podrobnější informace uvedené v následující tabulce

Níže naleznete ještě nějaké obecné informace k založení s.r.o. Orientačně - kdy je výhodné s.r.o. založit, jaké podmínky je třeba pro založení s.r.o. splnit, v čem spočívá výhodnost založení s.r.o. na klíč, jak založit s.r.o. v pěti bodech či samostatné informace pro lékaře.


Obecné informace o s.r.o.:

Proč ode mě a proč na klíč:

Založení s.r.o. - jak na to:

Kdy a pro koho je výhodné založit s.r.o. Založení s.r.o. na klíč proti ready-made Postup - jak založit s.r.o. v 5 krocích
5 podmínek pro založení společnosti s r.o. 5 důvodů proč chtít založit s.r.o. ode mě Když chcete jen zapsat změny v s.r.o.
Vše o založení společnosti s.r.o.
pro lékaře a stomatology s vlastní praxí


Proč patří cena 14.900 Kč za založení
s.r.o. mezi nejlepší konečné ceny na trhuJak je to s odpovědností s.r.o. a ručením společníků a jednatelů s.r.o. po 1.1.2014


Pomáhám také se změnami v již existujících s.r.o.

Pomohu Vám také s prodejem podílu v s.r.o. či se samostatným zápisem změn v s.r.o. do obchodního rejstříku (např. změna adresy sídla firmy).

Schůzka k založení s.r.o. v Plzni nebo v Praze

Pro založení firmy (společnosti s r.o.) je možné domluvit schůzku v Plzni nebo v Praze 2:
založení s.r.o. Plzeň: Slovanská 80, 326 00 Plzeň - Slovany
založení s.r.o. Praha: Máchova 21, 120 00 Praha 2 - VinohradyProč s.r.o. ode mě?


 • Umím to, což přináší minimální časové ztráty a starosti pro Vás
  (1x úvodní schůzka a 2x předání listin)
 • Založení s.r.o. rychle a za dobrou cenu
  (většinou do 5 dnů od předání podkladů)
 • Znám i daňová hlediska problematiky
  (pomohu Vám k dobrým rozhodnutím)
 • Mám výborné reference klientů »
 • Mám skutečný zájem o Vás i o zadanou práci. Snažím se služby poskytovat tak, jak bych je chtěl sám nakupovat. Mám to tak prostě rád :-)

ZDARMA navíc:

 • registrace s.r.o. k daním
 • všechny poplatky již v ceně
 • daňové rady podložené 20letou praxíVřelé díky za neocenitelnou pomoc při zakládání s.r.o.

Profesionalita, vstřícnost a ochota s jakou jsem se setkala u p. Hlavsy je zcela vyjímečná a mohu všem, kteří potřebují radu a pomoc, jen doporučit jeho služby.

Hodně úspěchů ve Vašem podnikání
a spokojené klienty do budoucnosti!

MUDr. Jaroslava Škantová, stomatologická ordinace Švihov


   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2018 | Pomoc se založením s.r.o., účetnictví, daně | Plzeň a Praha | www.help1.cz |