menu:
úvodní stránka » rozcestník všech informací k zakládání s.r.o. » Cena za založení s.r.o. na klíč

Cena za založení s.r.o. na klíč

Poslední aktualizace: 28.04.2018  |  T. Hlavsa - účetní poradce Plzeň a Praha |  www.help1.cz| Jaká je cena za založení s.r.o. v roce 2016Cena za založení s.r.o.
- pro výrobu, obchod a služby je 14.900 Kč


Nabízím pomoc při založení s.r.o. na klíč, a to za celkovou cenu 14.900 Kč.
Tato cena již obsahuje všechny poplatky (cenu i poplatky za zápis do obchodního rejstříku, poplatek za živnosti, cenu za notářský zápis). Na Vás je předání podkladů, složení kapitálu v bance a jedna schůzka se mnou, případně zaslání listin poštou. Vše ostatní zařídím za Vás.

Žádné skryté poplatky (k ceně se nepřipočítává DPH, žádné vázání na nakoupení dalších služeb, na zřízení a předplacení sídla společnosti apod.) V některých případech, ale může být cena 17.900 Kč. A to tehdy, když Vám nestačí základní verze zakladatelské listiny či společenské smlouvy (a potřebujete si nastavit nějaké dispozice podle svých preferencí). Využívá se někdy ve vícečlenných společnostech. U jednočlenných většinou základní verze stačí.

Pokud potřebujete virtuální sídlo společnosti, zařídím Vám ho nebo zprostředkuji. Cenu za takové sídlo hradíte přímo poskytovateli. Poskytovatelů sídel a tedy možností i cen je mnoho.

Celkově platí, že vše co se založením s.r.o. souvisí vyřídím za Vás.Cena za založení s.r.o.
- pro praktické a odborné lékaře je nejčastěji 25.400 Kč nebo 22.400 Kč
- cena s.r.o. pro stomatology s rentgenem je 33.400 Kč nebo 30.400 Kč


U lékařů a stomatologů je k celému procesu více úkonů i poplatků. Pokud chcete výkon lékařského povolání provádět pod hlavičkou s.r.o., je nutné navíc získat povolení k poskytování zdravotních služeb a pokud používáte rentgen tak navíc i stanovisko Úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Kvůli povolení RTG je třeba s.r.o. předzaložit, neboť SÚJB jedná jen s firmou, která už má IČ. To přiděluje až obchodní rejstřík. Zvyšuje to potřebný čas, cenu za práci a přináší to i jeden dvoutisícový kolek státu navíc.

V těchto řízeních Vám plně zastoupíme. Cena se pak navyšuje o související práci a o poplatky a kolky, které je třeba vynaložit navíc. Celkově se cena za založení s.r.o. pro ordinace a lékařské praxe pohybuje od 25.400 Kč případně 22.400 Kč (pokud nemáte rentgen a chcete zastoupit při získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb) (nebo 17.900 Kč + 1.000 Kč kraj + 500 Kč kraj = 19.400 Kč pokud nechcete zastoupit a nemáte rentgen. S tím, že mně pak, platíte jen 17.900 Kč a zmíněné poplatky kraji hradíte sami).Anebo o tři tisíce méně, pokud stačí základní verze zakladatelské listiny.

Až po 33.400 Kč případně 30.400 Kč (v případě, že máte rentgen a chcete plné zastoupení - typicky "zubní ordinace s.r.o."). Kompletní cena za založení s.r.o. včetně získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb.

Pro praktického lékaře, dermatologa, ortopeda atd., tedy lékaře bez RTG, je 25.400 Kč či 22.400 Kč


Podívejte se také na
podrobné informace k možnostem založení a provozování s.r.o. pro lékaře »

cena za založení s.r.o.
pro lékaře a stomatology s rentgenem:


 • 17.900 Kč nebo 14.900 Kč založení s.r.o. včetně všech poplatků a živností
 • 2.000 Kč za zpracování návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku
 • 6.000 Kč žádáte-li konzultace, zpracování listin a zastoupení před Krajským úřadem
 • 3.500 Kč žádáte-li konzultace, zpracování listin a zastoupení před Úřadem pro jadernou bezpečnost
 • 1.000 Kč kolek - za registraci u Krajského úřadu (udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb)
 • 1.000 Kč kolek - za stanovisko Úřadu pro jadernou bezpečnost
 • 2.000 Kč kolek - za zápis změn v s.r.o. do obchodního rejstříku

celkem 33.400 Kč nebo 30.400 Kč

cena za založení s.r.o.
pro lékaře a stomatology bez rentgenu:


 • 17.900 Kč nebo 14.900 Kč založení s.r.o. včetně všech poplatků a živností
 • 6.000 Kč žádáte-li konzultace, zpracování listin a zastoupení před Krajským úřadem
 • 1.000 Kč kolek - za oprávnění u Krajského úřadu (udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb)
 • 500 Kč kolek - za následné doplnění IČ u Krajského úřadu (po zapsání s.r.o. do obchodního rejstříku)

celkem 25.400 Kč nebo 22.400 Kč

plus pomoc se zdravotními pojišťovnami:


 • oslovení zdravotních pojišťoven k přepisu smluv na nové s.r.o.

celkem 4.000 Kč (službu nemusíte využít)

Podívejte se také na další informace o založení s.r.o.

Níže naleznete přehled o tom, kdy je výhodné s.r.o. založit, jaké podmínky je třeba pro založení s.r.o. splnit, v čem spočívá výhodnost založení s.r.o. na klíč, jak založit s.r.o. v pěti bodech či samostatné informace pro lékaře.

Obecné informace o s.r.o.:

Proč ode mě a proč na klíč:

Založení s.r.o. - jak na to:

Kdy a pro koho je výhodné založit s.r.o. Založení s.r.o. na klíč proti ready-made Postup - jak založit s.r.o. v 5 krocích
5 podmínek pro založení společnosti s r.o. 5 důvodů proč chtít založit s.r.o. ode mě Když chcete jen zapsat změny v s.r.o.
Vše o založení společnosti s.r.o.
pro lékaře a stomatology s vlastní praxí


Proč patří cena 14.900 Kč za založení
s.r.o. mezi nejlepší konečné ceny na trhuJak je to s odpovědností s.r.o. a ručením společníků a jednatelů s.r.o. po 1.1.2014


Proč patří cena 14.900 Kč za založení s.r.o.
mezi nejlepší konečné ceny na trhu? • Protože v ceně 14.900 Kč získáte nové s.r.o. a také službu obsahující zájem o Vás, péči a odbornou pomoc s rozhodováním o všech krocích, které je třeba v souvislosti se vznikem s.r.o., ale také se začátkem vlastního podnikání udělat. Dostanete službu podloženou dobrými referencemi »a více než 20 lety zkušeností z praxe ... s firmami, podnikateli, podnikáním, daněmi atd. Poradím Vám, jak naložit s majetkem, co vkládat do firmy, co najímat, jakou si určit mzdu atd.

 • Cena 14.900 Kč za založení s.r.o. již zahrnuje veškeré související platby; poplatky a cenu všech notářských služeb za zápis do obchodního rejstříku. V ceně - konzultace, živnosti, ZDARMA - registrace k daním. Žádné skryté poplatky ani DPH, cena 14.900 Kč je zcela konečná.

 • Férová cena, služba i dohoda. Žádné další podmínky ani vázanost na využití dalších služeb. Za zaplacenou cenu dostanete kompletní službu, vše co lze vyřídím za Vás. Snažím se pracovat tak, aby mě i Vás práce na novém s.r.o. těšila a celkově tak, aby pro Vás byla má služba opravdu užitečná. Vlídně, profesionálně a v pohodě. Zkrátka tak, jak bych rád sám takovou službu nakupoval ;-)
Pro lékaře poskytuji nad rámec standardního založení s.r.o. ještě další placené služby, související s povolením RTG a oprávnění k poskytování zdravotních služeb (dříve známé pod termínem "činnost nestátního zdravotnického zařízení").
Pokud jste zubní, praktický nebo odborný lékař, podívejte se prosím (výše na této stránce) na informace a
ceny za založení s.r.o. a získání povolení k poskytování zdravotních služeb pro lékaře a stomatology ↑

   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2018 | Pomoc se založením s.r.o., účetnictví, daně, poradenství | Plzeň a Praha | www.help1.cz |