menu:
úvodní stránka » rozcestník všech informací k zakládání s.r.o. » Postup při založení s.r.o.

Postup založení s.r.o.
- jak založit s.r.o. v pěti krocích

poslední aktualizace: 28.04.2018  |  T. Hlavsa - účetní poradce Plzeň a Praha |  Postup při založení s.r.o. na klíč

Nabízím pomoc se založením s.r.o. Je třeba učinit pouze několik jednoduchých kroků. Vše co je možné udělám v procesu založení s.r.o. za Vás. Na Vás je jen schůzka se mnou, případně řešení po telefonu a emailu, následně podpis plné moci a dalších dokumentů a složení peněz v bance. I v bance Vás, ale mohu zastoupit, pokud to budete chtít.

Založení s.r.o. stojí 17.900 Kč nebo 14.900 Kč a jde o konečnou cenu zahrnující všechny související poplatky a platby (Cena neobsahuje žádné skryté poplatky (nepřipočítává se DPH, není podmíněna nákupem dalších služeb, zřízením virtuálního sídla apod.)

Cenovou výjimkou je pouze založení s.r.o. pro lékaře a stomatology s vlastní praxí, kde je nutno udělat nad rámec založení s.r.o. ještě další úkony.


Pomohu Vám také se zajištěním zápisu změn v s.r.o. do obchodního rejstříku (např. změna adresy sídla firmy). Nabízím pomoc také při prodeji podílu ve společnosti s.r.o. Využíváme právních služeb buď přímo notáře, anebo spolupracující advokátní kanceláře.Mohou se Vám také hodit podrobnější informace uvedené v následující tabulce

Níže naleznete ještě nějaké obecné informace k založení s.r.o. Orientačně - kdy je výhodné s.r.o. založit, jaké podmínky je třeba pro založení s.r.o. splnit, v čem spočívá výhodnost založení s.r.o. na klíč, jak založit s.r.o. v pěti bodech či samostatné informace pro lékaře.

Obecné informace o s.r.o.

Proč ode mě a proč na klíč

Ostatní informace

Kdy a pro koho je výhodné založit s.r.o. Založení s.r.o. na klíč proti ready-made Postup - jak založit s.r.o. v 5 krocích
5 podmínek pro založení společnosti s r.o. 5 důvodů proč chtít založit s.r.o. ode mě Když chcete jen zapsat změny v s.r.o.
Vše o založení společnosti s.r.o.
pro lékaře a stomatology s vlastní praxí


Proč patří cena 14.900 Kč za založení
s.r.o. mezi nejlepší konečné ceny na trhuJak je to s odpovědností s.r.o. a ručením společníků a jednatelů s.r.o. po 1.1.2014Postup založení s.r.o. v 5 krocích

1. Úvodní schůzka, výběr názvu s.r.o., plná moc a předání podkladů

Úvodní schůzka nebo výměna informací po telefonu. Ověření dostupnosti vybraného názvu společnosti a sepsání plné moci k zastoupení. Předáte mi nebo zašlete potřebné dokumenty a necháte podepsat či podepíšete dokumenty, kterém Vám nechám připravit (čestné prohlášení, souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla atp.) a podepsanou plnou moc - podpis ověříte na poště nebo u mě před notářem.
(Pozn.: s.r.o. Vám mohu založit i bez jediné schůzky, tedy i na dálku, osobní jednání je, ale vždy lepší).

2. Založím Vám živnosti

Na základě plné moci Vám založím potřebné živnosti. Určitě Vám ochotně pomohu s jejich výběrem.
(Pozn.: platba za volné živnosti je zahrnutá již v celkové ceně).

3. Zajistím Vám notářský zápis

Následuje sepsání notářského zápisu - založení společnosti (zakladatelskou listinou nebo společenskou smlouvou). V současné době není nutná Vaše osobní přítomnost při jednání s notářem, lze to řešit na základě zastoupení.

4. Složíte peníze v bance

Po sepsání notářského zápisu se založí účet v bance a Vy na něj složíte základní kapitál ve výši od 1 Kč. (Nejen kvůli dobré dělitelnosti, Vám však doporučuji vkládat více než 1 Kč, např. 3.000 Kč nebo 30.000 Kč).

5. Podáme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku

Doložím notáři, všechny podklady a informace a zastoupím Vás při požádání o výpis z katastru nemovitostí a výpis z rejstříku trestů. Následně požádám notáře o provedení přímého zápisu do obchodního rejstříku. Notář mi bezprostředně po zápisu pošle výpis Vaší nové firmy. (Případně necháme zpracovat návrh pro soud na zápis nové společnosti do obchodního rejstříku. Soud rozhodne ve lhůtě pěti pracovních dnů a odešle rozhodnutí do mé datové schránky).
Po zápisu Vám pomohu ještě s dalšími povinnostmi jako registrace k daním.

Podívejte se také na
reference ostatních klientů k založení s.r.o.
Váš čas potřebný k založení s.r.o.:

- schůzka se mnou a notářem
- banka a předání podkladů
- vše ostatní zařídím já

Od předání podkladů trvá založení společnosti zhruba 5 dnů. Celý proces založení s.r.o. vedu tak, aby došlo k Vašemu co nejmenšímu zatížení. Dbám na to, abyste měli informace, které potřebujete a také informace o průběhu řízení, ale zároveň Vás nezahltím množstvím paragrafů a dalších podrobností. Mou prioritou je poskytnout Vám profesionální službu a ušetřit Váš čas, který tak můžete využít efektivněji a věnovat ho tomu, co zase umíte Vy.

Po založení firmy - navíc zdarma registrace k daním:

ZDARMA - zaregistruji Vaší novou firmu k daním a případně Vám poradím jak začít, na co si dát pozor a jaké máte další povinnosti.

Pro založení firmy nebo informace
zavolejte nebo napište


   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2018 | Založení s.r.o. na klíč, účetnictví, daně, poradenství | Plzeň a Praha | www.help1.cz |