menu:
úvodní stránka » rozcestník všech informací k zakládání s.r.o. » Proč využít mé služby

Založení s.r.o. na klíč -
rychle, snadno, profesionálně

Poslední aktualizace: 28.04.2018  |  T. Hlavsa - účetní poradce Plzeň a Praha |  Proč si nechat založit s.r.o. od mne - www.help1.cz

Nabízím Vám založení s.r.o. na klíč. Vše co lze a souvisí s procesem založení s.r.o. vyřídím za Vás. Jsem si vědom toho, že založení společnosti s.r.o. je významným krokem v životě podnikatele. Svou práci dělám tak, aby Vás rozhodnutí založit si firmu těšilo i během procesu samotného zakládání společnosti. Snažím se své služby poskytovat tak, jak bych je chtěl i sám nakupovat.

Poskytnu Vám také související rady ohledně daní a odvodů a počátečních povinnosti s.r.o.

Mohu pomoci také při prodeji podílu v s.r.o. nebo při samostatném zápisu změn v s.r.o. do obchodního rejstříku (např. změny adres a jmen jednatelů a společníků nebo změna sídla firmy).

Pro založení firmy (společnosti s r.o.) je možné domluvit schůzku v Plzni nebo v Praze 2:
založení s.r.o. Plzeň: Slovanská 80, 326 00 Plzeň - Slovany
založení s.r.o. Praha: Máchova 21, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Pokud nejdříve potřebujete podrobnější informace

Níže naleznete přehled o tom, kdy je výhodné s.r.o. založit, jaké podmínky je třeba pro založení s.r.o. splnit, v čem spočívá výhodnost založení s.r.o. na klíč, jak založit s.r.o. v pěti bodech či samostatné informace pro lékaře, pro které je založení s.r.o. velmi dobrým krokem, atd.

Obecné informace o s.r.o.

Proč ode mě a proč na klíč

Ostatní informace

Kdy a pro koho je výhodné založit s.r.o. Založení s.r.o. na klíč proti ready-made Postup - jak založit s.r.o. v 5 krocích
5 podmínek pro založení společnosti s r.o. 5 důvodů proč chtít založit s.r.o. ode mě Když chcete jen zapsat změny v s.r.o.
Vše o založení společnosti s.r.o.
pro lékaře a stomatology s vlastní praxí


Proč patří cena 14.900 Kč za založení
s.r.o. mezi nejlepší konečné ceny na trhuJak je to s odpovědností s.r.o. a ručením společníků a jednatelů s.r.o. po 1.1.2014
5 důvodů proč si nechat založit s.r.o. přes www.help1.cz
Tomáš Hlavsa - účetní poradce se sídlem v Plzni a v Praze

1. Založení s.r.o. se mnou je snadné - umím to

Nabízím zkušenost, slušnost, rozhodnost, zodpovědnost. Poradím Vám a pomohu s rozhodováním, vím vše co je třeba o zakládání i následném chodu s.r.o. vědět a tak je celý proces psychicky a časově nezatěžující a snadný.

2. Založení s.r.o. se mnou je rychlé - cca 5 dnů

Dbám na to, aby zátěž pro Vás byla co nejmenší. Založení s.r.o. se mnou pro Vás představuje minimální časové ztráty (1x úvodní schůzka a 2x předání listin), vše co lze vyřídím v procesu založení firmy za Vás. Založení s.r.o. na klíč trvá cca 3-5 dnů. Samozřejmostí je schopnost zajistit přednostní termín u notáře.

3. Pomohu Vám dobře se rozhodnout např. ohledně DPH, daní, zaměstnanců apod.

Pracoval jsem 14 let (denně) s advokáty a znám daňová i právní hlediska problematiky. Pomohu Vám udělat rozhodnutí, se kterými budete spokojeni i v následujících letech. Ochotně a v ceně Vám poskytnu informace a rady získané mnoha lety praxe.

4. Založení s.r.o. za dobrou cenu a ještě něco navíc ZDARMA

Za nabízenou cenu 14.900 Kč získáte společnost s ručením omezeným, včetně veškerých souvisejících poplatků. K tomu ZDARMA navíc registrace s.r.o. k daním a konzultace k daním.

5. Dobré reference předchozích klientů

Mám velmi dobré reference od klientů, kterým jsem již se založením s.r.o. pomohl. Těší mne a také zavazují. Přečtěte si co říkají lidé, kteří mé služby již využili - viz reference ››

   Tomáš Hlavsa - účetní poradce © 2012 - 2018 | Založení s.r.o. na klíč, účetnictví, daně | Plzeň a Praha | www.help1.cz |